Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 30 × 12 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 36cm |
| Model Number | S077 |
| Material Composition | Canvas |
| Gender | Boys |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Geometric |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.