Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 32 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16.5cm |
| Item Weight | 0.87kg |
| Item Length | 28.5cm |
| Item Height | 40.5cm |
| Model Number | GCS63981 |
| Material Composition | Oxford textile |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Patchwork |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | GOLF QUALITY |
| Item Type | school bags |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.