Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Weight | 0.5kg |
| Material Composition | Polyester |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.