Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.65g |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | school backpack |
| Material Composition | Oxford cloth |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | Felemi |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Item Type | school bags |
| Feature 1 | School Backpack |
| Feature 2 | School Backpack For Girl |
| Feature 3 | backpacks for students |
Instock
There are no reviews yet.