Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Item Width | 19inch |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 33cminch |
| Item Height | 35cminch |
| Model Number | 1097 |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Floral |
| Main Material | Patent Leather |
| Brand Name | POOLOOS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.