Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 7.08inch |
| Item Weight | 0.55kg |
| Item Length | 12.20inch |
| Item Height | 17.71inch |
| Model Number | GT Backpack 01 |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | school bags |
| CN | Zhejiang |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.