Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual |
| Exterior | None |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Lining Material | Acrylic |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Lace |
| Gender | Girls |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 33*26*16cm |
| Custom | Embroidery |
| weight | 0.25KG |
Instock
There are no reviews yet.