Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 50 × 39 cm |
| Item Width | 39cm |
| Item Weight | 0.6kg |
| Item Length | 50cm |
| Item Height | 37cm |
| Model Number | CN001 |
| Material Composition | Velour |
| Gender | Boys |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | VELOUR |
| Brand Name | LXFZQ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.