Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 0.55kg |
| Item Length | 29cm |
| Item Height | 43cm |
| Model Number | Shool bag |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Floral |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Teenage Youth Backpack | School Bag for Girls |
Instock
There are no reviews yet.