Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 20 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 25cm |
| Item Weight | 0.36kg |
| Item Length | 33.5cm |
| Item Height | 19.5cm |
| Model Number | Animal School Bag |
| Material Composition | Neoprene |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | Neoprene |
| Brand Name | AWINPOP |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.