Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16cm |
| Item Length | 56cm |
| Item Height | 26cm |
| Model Number | MEN BAG |
| Material Composition | Oxford |
| Gender | unisex |
| Type | Messenger Bag |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.