Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 15 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 19.7cm |
| Item Weight | 1.1kg |
| Item Length | 28cm |
| Item Height | 41cm |
| Model Number | N2881 |
| Material Composition | Waterproof colth |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | BISON DENIM |
| Item Type | school bags |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Backpack Usage | Daily Backpack |
Instock
There are no reviews yet.