Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 21cm |
| Item Weight | 0.8kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | kids school bags |
| Material Composition | nylon |
| Gender | Boys |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | SOATIM |
| Item Type | school bags |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| kids bags | school bags |
| boys school bags | school bags for boys |
| children bags | children school bags |
| boys schoolbag | school bags for kids |
| school backpack for boys | boys school backpack |
Instock
There are no reviews yet.