Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 31 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 0.78kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 37cm |
| Model Number | VCS23967 |
| Material Composition | Polyester/Synthetic Leather |
| Gender | unisex |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | V.NINE |
| Item Type | school bags |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.