Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 7inch |
| Item Weight | 1.17kg |
| Item Length | 11.8inch |
| Item Height | 17.7inch |
| Model Number | HK-8511B |
| Material Composition | Oxford |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | hk |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags, Laptop Backpack |
| Color | Black |
| Weight | 1168g |
| Sizes | 45*30*18cm |
| Style | Business; Casual; Leisure; Outdoor; Climbing; College |
| Belong to | Business backpack |
| Also Belong to | Travel Backpack |
| Feature1 | Waterproof Fabric |
| Feature2 | USB Charging Port |
| Feature3 | Muiti-pocket design |
| Feature4 | Card pocket |
| Feature5 | Keychain |
| Feature6 | Back anti-theft pocket |
| Product 1 | Male Backpack Big |
| Product 2 | School Backpack |
| Product 3 | Aesthetic Backpack |
Instock
There are no reviews yet.