Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.317 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Compartment |
| Style | Preppy Style |
| Exterior | Flap Pocket |
| Model Number | Backpacks |
| Lining Material | Nylon |
| Closure Type | zipper |
| Gender | Girls |
| Decoration | Appliques |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Hebei |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Material | nylon +pvc |
| Size | 260*240*90mm/10.23*9.44*3.54in |
| Suitable for people | women |
| Number of shoulder straps | two |
| Usage | shoulder bag |
| Closing mode | zipper |
| Pattern | contrast color |
| Occasions | daily, leisure, shopping, traveling, going to school |
| Shoulder strap | adjustable |
Instock
There are no reviews yet.