Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.258 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 1665 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 5cm |
| Item Weight | 0.25kg |
| Item Length | 21cm |
| Item Height | 12cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | CHARM INFINITE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.