Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Faux Fur |
| Model Number | Women Wallet |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 10.5cm |
| Item Weight | 166g |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 3.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
| Keyword 1 | Women's wallet |
| Keyword 2 | purse |
| Keyword 3 | Female bag |
| Package Includes | 1 x wallet |
Instock
There are no reviews yet.