Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | LAJ094 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 10.5cm |
| Item Weight | 81g |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 1.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Patchwork |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Lovellerry |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Color | Black, Blue, Gray, Green, Pink, Red, Rose Red |
Instock
There are no reviews yet.