Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Interior Compartment, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Note Compartment, Cell Phone Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | BG-WABB29 |
| Material Composition | canvas |
| Item Width | 6.2 cm |
| Item Weight | 60 g |
| Item Length | 18cm |
| Item Height | 12cm |
| Decoration | Appliques, Cartoon Printing |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Floral |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | Klsyanyo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Wallet |
| Key word 1 | women wallets luxury brand |
| Key word 2 | wallets for women ladies |
| Key word 3 | purse women for cards |
| Key word 4 | purse women long |
Instock
There are no reviews yet.