Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 2412241 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 0.1 |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 1.8cm |
| Decoration | Cartoon Printing, tassel, Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Plaid |
| Style | Lady |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | MARY&RAPTOR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.