Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Photo Holder, Interior Zipper Pocket, Cell Phone Pocket, Zipper Poucht, Coin Pocket, Interior Compartment, Interior Slot Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | WLG15 |
| Material Composition | genuine leather |
| Item Width | 2.5 cm |
| Item Weight | 200 g |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 19cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual, Long Clutch Wallet |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | LACHIOUR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
| Color | Black/ Red/Purple |
| Size | 19*10*2.5 CM |
Instock
There are no reviews yet.