Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 5516 |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 128g |
| Item Length | 17.5cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | rivet |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | inweiai |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.