Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | DL004 women long wallets |
| Material Composition | Pu leather |
| Item Width | 4.33 inch |
| Item Weight | 0.12kg |
| Item Length | 7.87inch |
| Item Height | 0.98inch |
| Decoration | embroidery |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Color | Black, Red, Pink, Green |
| Features 1 | women long wallet |
| Features 2 | women wristlet purse |
| Features 3 | womne clutch purse |
| Features 4 | women leather wallet |
| Features 5 | women long card holder purse |
| Features 6 | women wallet with grip hand strap |
| Features 7 | women zip long wallet |
Instock
There are no reviews yet.