Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 5 cm |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 6505 |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 2.5cm |
| Item Weight | 130g |
| Item Length | 17cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | Appliques, Letter |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Patchwork |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.