Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 22 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | T-SLD-9998 |
| Material Composition | 95%+ |
| Item Width | 6 cm |
| Item Weight | 0.15 KG |
| Item Length | 17cm |
| Item Height | 10cm |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Floral |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.