Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 10 cm |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | x323 |
| Material Composition | polyester fabric |
| Item Width | 9.5cm |
| Item Weight | 15g |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 2cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | bohemian |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | wowsorie |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| wallet type | coin purse |
Instock
There are no reviews yet.