Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.089 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Cell Phone Pocket, Coin Pocket, Card Holder |
| Lining Material | Nylon |
| Model Number | Hei600 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 2cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.