Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 11 cm |
| Certification | 3C |
| Model Number | QQ-P-04A |
| Warning | Avoid direct sunlight for a long time |
| Scale | 1:32 |
| Type | Car |
| Material | Metal |
| Brand Name | Maisto, Maisto, SILLY CAT |
| Features | Diecast |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Model scale | 1:32 |
| Length width height size | 15.8cm*6cm*4.8cm |
| Model | Panamera |
| Quantity | 1 Piece |
Instock
There are no reviews yet.