Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 9cm |
| Item Length | 12inch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Material | PU |
| Size | approximately 12 * 9cm |
| style 1 | wallet stylish girl |
| style 2 | woman wallets with stones |
| style 3 | beautiful wallet |
| style 4 | wallet wo fashion |
| style 5 | wallet woman in dots |
| style 6 | lady short wallet red |
| style 7 | beautiful zipper wallet female |
| style 8 | wallet with stones of woman |
| style 9 | simple wallet for girls |
| style 10 | purse |
| style 11 | purses for women |
| style 12 | carteras para mujer |
| style 13 | coin purse |
| style 14 | luxury wallet |
| style 15 | wallet for women |
| style 16 | monedero mujer |
| style 17 | monederos para mujer |
| style 18 | cartera mujer tarjetas y monedero |
| style 19 | portefeuille femme |
| style 20 | porte monnaie femme |
| style 21 | porte monnaies |
Instock
There are no reviews yet.