Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Zipper Pocket, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | Genuine leather coin wallet |
| Material Composition | cowhide |
| Item Width | 2 cm |
| Item Weight | 65 |
| Item Length | 10.5cm |
| Item Height | 7.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Genisy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Single layer size | 4.13 inches*2.95 inches*0.78 inches |
| Double layer size | 4.72 inches*3.15 inches*1.57 inches |
Instock
There are no reviews yet.