Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 10cm |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 1.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | CANSIVIYA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
| Product Name | Men Wallet |
| Material | PU Leather |
| Color | 3 colors available |
| Size | 12*10*1.5 |
Instock
There are no reviews yet.