Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.092 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Card Holder, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Women Wallet |
| Material Composition | PU |
| Item Width | / |
| Item Weight | 82g |
| Item Length | / |
| Item Height | / |
| Decoration | tassel |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Patent Leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.