Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Material Composition | pu leather, PU Leather |
| Item Width | 1.5cm, 9.5 cm |
| Item Weight | 0.08kg, 0.075KG |
| Item Length | 12cm, 11.5cm |
| Item Height | 10cm, 1.5cm |
| Decoration | Sequined, Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Patchwork |
| Style | vintage, Western Style |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Wallet |
| Producing Area | Made in China |
| OEM | Yes |
| Drop shipping service | Support |
| Payment | Escrow, T/T, Western Union |
| Quality Control | Checked one by one before delivery |
| Using pictures and products | Support |
| Wholesale | Support |
Instock
There are no reviews yet.