Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Z21 |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 2.5cm |
| Item Weight | 150g |
| Item Length | 20cminch |
| Item Height | 11cminch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Floral |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | HDIRXG, HOMDOW |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Wallet |
| Item name 1 | Money clip |
| Item name 2 | Wallet dragon print, Woman dragon bag |
Instock
There are no reviews yet.