Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Photo Holder, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | High-quality PU leather |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets, Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Knight Li |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Zhejiang |
| wallet | leather women's wallet |
| women wallet | dropshipping |
| Mini wallet | purse wallet |
Instock
There are no reviews yet.