Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | wallet |
| Material Composition | PU leather |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 130g |
| Item Length | 9cm |
| Item Height | 10.5cm |
| Decoration | Cartoon Printing |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Wallet |
| style | Women's wallet |
| style 1 | wallet women |
| style 2 | Women's purse leather |
| style 3 | Coin wallet women |
| style 4 | Wallet for women |
| style 5 | Women's purse |
| style 6 | women's wallet luxury |
| style 7 | Female wallet |
Instock
There are no reviews yet.