Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | AE38 |
| Material Composition | Leather |
| Item Width | 9.5cm |
| Item Weight | 0.2KG |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Striped |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Wishehappy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.