Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | carteira portfel |
| Material Composition | Crazy horse cow leather |
| Item Width | 9.6 cm |
| Item Weight | 80g |
| Item Length | 10.6cminch |
| Item Height | 1.6inch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI, Hubei |
| Item Type | Wallet |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
Instock
There are no reviews yet.