Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | Appliques |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | MIHJUSFDH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Material | PU |
| Lining texture | Cleanse |
| Opening method | Zipper |
| Hardness | Medium soft |
| Applicable gender | Male |
Instock
There are no reviews yet.