Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU Leather |
| Item Width | 9.5cm |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 3cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Split Leather |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| 1 | Wallets |
| 2 | Card Holder |
| 3 | Coin Purses |
| 4 | Zipper Pouch |
| 6 | Fashion |
| Feature | Dropshipping or Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.