Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Wallet |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 60g |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 8cm |
| Decoration | Cartoon Printing |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Hebei |
| Material: | PU |
| Size: | 10.5*8*2cm(4.13*3.15*0.79in) |
| Feature1: | Anti cutting |
| Feature2: | Anti-theft brush |
| Feature3: | Short Wallets |
Instock
There are no reviews yet.