Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Passcard Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Wallet |
| Material Composition | PU Leather |
| Item Width | 1cm |
| Item Weight | 45G |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 7cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
| Keyword 1 | card holder |
| Keyword 2 | Men's Wallet |
| Keyword 3 | card wallet |
| Package include | 1 x Wallet |
Instock
There are no reviews yet.