Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather, Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 8064 |
| Material Composition | cowhide genuine leather |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 150g |
| Item Length | 12cminch |
| Item Height | 10cminch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | MIHJUSFDH, MIHJUSFDH, WESTAL |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI, Guangdong, HUBEI |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.