Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Card Holder, Coin Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Wallet |
| Material Composition | Polyester |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 45g |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 1.2cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Type 1 | Vintage Lychee Texture Men's Wallets |
| Type 2 | Multi Card Slots Card Holder |
| Type 3 | Men Small Cash Purse |
Instock
There are no reviews yet.