Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Coin Pocket, Passcard Pocket, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Material Composition | Polyester |
| Item Width | 10.6 |
| Item Weight | 61 |
| Item Length | 14.8cm |
| Item Height | 2cm |
| Decoration | Letter, airplane |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.