Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Cell Phone Pocket, Card Holder, Note Compartment, Photo Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | LWQY03 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 130g |
| Item Length | 17.5cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | embroidery, Cartoon Printing |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | LOVFIFLY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.