Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | wallets for women QBHH921 |
| Material Composition | High Quality Genuine Leather |
| Item Width | 2.5cm |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 9.5cm |
| Item Height | 12.5cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | baellerry |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Colors | Black Brown Blue Red |
| wallet for womans | women's leather wallet |
| wallets for women | wallet for women |
| red wallet | genuine leather wallet women |
| women wallets | wallets for women |
| purses for women | women's wallet with zipper |
| womens wallets | women wallet |
Instock
There are no reviews yet.