Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU Leatehr |
| Item Width | 3 cm |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | Sequined |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Classic |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | CANSIVIYA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Product Name | Women Wallet |
| Material | PU + Polyester |
| Size | 19*9.5*3 CM |
| Color | 4 Colors Available |
Instock
There are no reviews yet.