Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Card Holder, Coin Pocket, Interior Compartment |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | KB186#B |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 0.78in |
| Item Weight | 0.6KG |
| Item Length | 4.33inch |
| Item Height | 2.95inch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.